Simona Štěpánková – Pes nejvěrnější přítel z.s.

Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. je nezisková organizace, která byla založená 23. 3. 2015 na bázi dobrovolné činnosti. Začínali jsme jako menší parta bláznivých a zapálených pejskařů, která se snaží pomáhat všem pejskům, kteří potřebují pomoct. Postupně se k nám přidalo spoustu úžasných lidí a vytvořil se tak tým motivovaných lidí. Společnými silami zachraňujeme týrané, odložené, staré a nemocné pejsky. Zabezpečujeme jim veterinární péči a kvalitní krmení. Poskytujeme pejskům dočasný domov, dokud jim společnými silami nenajdeme nový vhodný domov. Více o našem spolku se můžete také dozvědět z videa.

– http://www.pesnejvernejsipritel.cz/o-nas/

Lidé o nich říkají

Zakladatelka spolku Pes nejvěrnější přítel . Žena s velkým srdcem a zapálením pro záchranu psů. Za rok se díky ní a jejímu týmu dostane ze špatných podmínek desítky psů a plno jich najde díky adopcím nový domov . Pejsky si doživotně chodí kontrolovat, aby se jm už nikdy nic špatného nestalo .Pořádá sbírky na nákladné léčby pro psy . Někteří pejsci pod spolkem zůstávájí v doživotní péči . Simona je naprosto úžasný člověk a obětuje psům naprosto všechno a jsem šťastná , že někdo takový existuje. Opravdu ji velice obdivuji, co všechno dokázala a dokáže pro záchranu psů udělat.

– Zuzana Bojtarová

 

Simona Štěpánková je předsedkyní spolku Pes nejvěrnější přítel z.s., ona se svýma holkama pomáhají psům v nouzi, spolek se stále stará o pejsky z kauzy Vlčkovice, ale i když pejsků z kauzy je mnoho, nadále neodmítne pomoci těm, kteří potřebují. Pokud z kapacitních důvodu nemůže přijmout pejska pod spolek, tak se snaží sama aktivně pomocí, sama za sebe. Za mně je to psi anděl. I když toho má hodně, neváhá pomáhat ostatním, kteří pomoc potřebují. Jsem šťastná, že ji znám osobně. Pes nejvěrnější přítel je spolek, který funguje na bázi dočasných péči, sama mám od nich v dočasné péči pejska Ríšu, u kterého se spolek rozhodl bojovat za jeho nožku, kde hrozila amputace, jen díky péči, kterou v rámci spolku dostal mu je nožka zachována.

– Lenka Krbcová