Petra Blahošová – Pejsci a kočičky v urgentní nouzi, z.s.

Jsme parta lidiček, kerým hoří srdce pro pejsky a jiná zvířátka. Pomáháme hledat pejskům nové ověřené domovy, Snažíme se zajišťovat převozy, jsme proti množení a razíme hodně zmiňované heslo NEKUPUJ-ADOPTUJ.

– http://pejscivnouzi.simplesite.com/435057037

Lidé o ní říkají

Tuto psí duši a zároveň i kočičí maminu nominuji, protože člověka, který by se věnoval péči o ty kteří to tolik potřebují neznám. Přitom jedinou odměnou ji je ten vděčný pohled za hraného zvířete a že už jich je nepočítaně.
Takže Petra Blahošova že spolku Pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s.

– Jan Fiala

 

Navrhuji Petru Blahošovou pro její velké zásluhy v Pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s.

– Martin Horcicka 

 

Organizace Pejsci a kočičky v urgentní nouzi, Pomáhá zvířátkům, kteří se ocitli v urgentní nouzi, hledá dočasnou péči, ale i trvalé umístění. Je úžasná a obětavá.

– Lenka Knapová 

 

Pejsci a kočičky v urgentní nouzi, z.s.

– Nicole Brožovská 

 

Petra je zakladatelka a předsedkyně spolku Pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s., za dva roky, co spolek vede pomohla s kolegyní více než 300 zvířatům, většině ve špatném stavu, spoustu z nich měla osobně doma, at už se jednalo o staré a nemocné, nebo naopak mládata bez matky, tedy non stop péče, noční krmení, masírování atd… NIkdy jsem neslyšel, že to nezvládne, nikdy si nestěžovala , že něco nejde, že je unavená, že to vzdá. Všechna zvířata vypiplala, milovala a našla jim milující rodiny. Na účtu spolku nikdy nebylo více než několik tisíc, přesto dělají holky co mohou a pomahají i na úkor svých rodin. Myslím, že si to zaslouží ocenění, protože je to skromný pokorný člověk.

– Petr Krása 

 

Paní Blahošová pomohla už spoustě zvířátkum , spousta týraných pejsků má nové milující páníčky i přesto že má rodinu (malé děti) , a byla závažně nemocná pořád tu pro ně byla a stále je .

Já sama mám od ní pejska .

Je skvělá i když dochází finance nevzdává to .

Organizace : pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s.

– Michaela Baumgartnerová 

 

Petra.B založila spolek,který již pomohl několik desítek psů a kočiček. Vše dělá ve svém volném času.

– Lucie Dulimová 

 

PKVUN,z.s Petra se stará o pejsky i kočičky v rámci celé ČR,i ty co jsou v žalostné stavu,vypiplá a věnuje jim všechen svůj čas.Je maximálně obětavá a vstřícná, prostě zvířecí anděl.

– Pavlína Žitňanská 

 

Znám hodně lidí, jako každý pracuji s lidmi, a proto se nedá moc říci, že valná většina lidí je dobrá. Petra je hodný člověk a snaží se pomáhat jak může. 🙂

– Vítězslav Vild

 

Protože paní Petra má zlaté srdíčko. Tam kde ostatní zavírají oči, protože pejsek nebo kočička není dostatečně „přitažlivá“ pro okolí, paní Petra jde a zachrání. I když má sama u sebe plno, pro potřebné vždy kousek najde! Bojuje do poslední vteřiny. Nikdy boj o pejska či kočičku nevzdává! Nikdy se neptá proč to nejde, ale vždy najde způsob jak to půjde. Nepotřebuje dojemný příběh, který trhá srdce. Jde a pomůže. Telefon zvedá kdykoliv je potřeba, ač sama má malé děti. Sama jde a zachrání, když to nejde, tak to zařídí. Je to žena, která se nevzdává a nezná, že něco nejde.

– Veronika Sedláčková 

 

Petra provozuje spolek Pejsci a kočičky v urgentní nouzi. Sama s nimi spolupracují uz 2 roky a vidím kolika zvířatům pomohla a zachránila život. Pomáhání zvířatům věnuje vše.

– Michala Vondrakova 

 

Protože Petra si to rozhodně zaslouží a pro záchranu zvířátek žije.

– Kateřina Krellerová 

 

Pro její obětavost při pomocí, pejskům a kočičkám. Předsedkyně spolku Pejsci a kočičky v urgentni nouzi z.s

– Marta Kammelova 

 

Tato paní pomáhá pejskům a kočičkám v nouzi. Neváhá přijmout i poraněná zvířata, téměř všechen svůj čas věnuje jejich záchraně. Dokonce i když viděla týrání psa na ulici na Mělníku, ihned zasáhla a i přes to, že pro ni situace byla nebezpečná, psa odebrala, zavezla na veterinu, nechala operovat a nyní ho má u sebe doma a dává mu veškerou péči, kterou potřebuje. Pes se jmenuje Čenda. Další poraněný, který se k ní do péče dostal, je kocour, kterému přezdívají Satánek. Byl nalezen kolemjdoucím po srážce s autem, zadní nohy měl v podstatě nefunkční, ale paní Petra se postarala, aby dostal veškerou pomoc, kterou akutně potřeboval. Nenechal na sebe sáhnout, byl agresivní, Drápal, kousal, přesto to nevzdala a kousek po kousku se sbližují. Dokonce už se od ní nechá i pohladit. A takhle bych mohla vyjmenovávat dál a dál. Je to opravdová psí a kočičí duše a rozhodně si zaslouží dostat i opravdové ocenění. Společně s kolegyní a dočasnými tetami a strejdy dělá svět hodnějším a hezčím. <3

– Magdalena Lávková